Penzion Brno Dvořákova :::

Penzion Dvořákova / Brno

Penzion Dvořákova poskytuje ubytování v příjemném a klidném prostředí přímo v srdci města Brna, v pěší zóně nedaleko náměstí Svobody na ulici Dvořákova 1. Nově zrekonstruovaný útulný penzion, jehož prostory si můžete zarezervovat také pro firemní akci.

Brno Ubytování
Penzion Dvořákova v Brně má připraveno ubytování v dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a základní kuchyňskou linkou. Pokoje jsou moderně zařízené v příjemných barvách a každý z nich je vybaven bezplatným připojením k internetu pomocí Wi-Fi. Ráno dostanete jednoduchou, avšak příjemnou snídani. Bezpečnost hostů je zajištěna kouřovými indikátory na pokojích. Využít lze krátkodobé i dlouhodobé ubytování.

Služby
V penzionu je možné ubytovat i Vaše domácí mazlíčky za 100 Kč na noc. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Jedno parkovací místo zdarma je možné si předem rezervovat (pokud je volné).

Okolí
Centrum Brna, kde se penzion Dvořákova nachází, nabízí mnoho příležitostí k zábavě a rozmanitému trávení volného času. Historické památky jako hrobka kapucínů, kasematy nebo hrad Špilberk patří mezi turistické evergreeny. Večer si můžete zpříjemnit malebnou procházkou po Petrově, jejíž součástí je monumentální katedrála sv. Petra a Pavla. V neposlední řadě můžete zhlédnout inovátorské hodiny čnící se přímo na náměstí Svobody – tzv. „brněnský orloj“. Národní divadlo města Brna, popř. Mahenovo divadlo se vám dokáže postarat o nezapomenutelný večerní zážitek. V areálu obchodního centra Velký Špalíček se nachází multikino Palace Cinemas nebo např. vyhlášená restaurace zdravé výživy Rebio.

Penzion Brno Dvořákova - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Brno Dvořákova -  je k dispozici připojení na internetPenzion Brno Dvořákova - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Brno Dvořákova - přijímá kreditní karty VISAPenzion Brno Dvořákova - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Brno Dvořákova - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Brno Dvořákova - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Brno Dvořákova - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Penzion Dvořákova, Dvořákova 24/1
Brno 60200 Česká Republika
Pension-Brno-Na-Dvorakove@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Penzion Dvořákova ubytování Brno Aktuální počasí ::: mlha

Doporučte tyto stránky: